Yr Weatherdata (6.x-1.9) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: On
pl: Włączony

en: Country
pl: Państwo

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Off
pl: Wyłączony

en: Location
pl: Położenie

en: Location name
pl: Nazwa lokalizacji

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Delete location
pl: Usuń lokalizację

en: English
pl: Angielski

en: Info
pl: Informacja

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: Go back
pl: Wróć

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: No image
pl: Brak obrazu

en: Default sort order
pl: Domyślny porządek sortowania

en: One hour
pl: Jedna godzina

en: Add new location
pl: Dodaj nową lokalizację

en: Norwegian Bokmål
pl: Norweski bokmål

en: Norwegian Nynorsk
pl: Nowonorweski

en: Weather Forecast
pl: Prognoza pogody

en: Save location
pl: Zapisz lokalizację

en: Six hours
pl: Sześć godzin
