Yr Weatherdata (6.x-1.9) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Region
ur: علاقہ

en: English
ur: انگریزی

en: Norwegian Bokmål
ur: نورویجینی بوکمل

en: Norwegian Nynorsk
ur: نورویجینی نینورسک
