Yr Weatherdata (6.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Region
ast: Rexón

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Location
ast: Llugar

en: English
ast: Inglés
