Yr Weatherdata (6.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: The configuration options have been reset to their default values.
km: ជម្រើស​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​​ទៅ​ជា​តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​​ឡើង​វិញ ។

en: Region
km: តំបន់

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Location
km: ទីតាំង

en: English
km: អង់គ្លេស
