Yr Weatherdata (6.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ
