Yr Weatherdata (6.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Overview
et: Ülevaade

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Region
et: Regioon

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: City
et: Linn

en: English
et: Inglise keel

en: Tomorrow
et: Homme
