Yr Weatherdata (6.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Delete
jv: Busek

en: Remove
jv: Ilangna

en: Language
jv: Basa

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: Location
jv: Lokasi

en: English
jv: Basa Inggris
