Yr Weatherdata (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: No grouping
bo: ཚོ་དགོས་མེད་པ།
