Yr Weatherdata (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Remove
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: On
it: Acceso

en: Overview
it: Panoramica

en: Country
it: Paese

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: The configuration options have been reset to their default values.
it: Le opzioni di configurazione sono state riportate ai loro valori predefiniti.

en: Region
it: Regione

en: Off
it: Spento

en: Location
it: Posizione

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: City
it: Città

en: Add location
it: Aggiungi posizione

en: English
it: Inglese

en: No grouping
it: Nessun raggruppamento
