Yr Weatherdata (6.x-2.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: On
mr: वर

en: Country
mr: देश

en: Place
mr: स्थळ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: English
mr: इंग्लीश
