Yr Weatherdata (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: City
te: నగరం

en: English
te: ఆంగ్లం
