Yr Weatherdata (6.x-2.2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: On
af: Op

en: Overview
af: Oorsig

en: Country
af: Land

en: Place
af: Plek

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: Location
af: Ligging

en: English
af: Engels
