Yr Weatherdata (6.x-2.2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: On
hr: Uključi

en: Overview
hr: Pregled

en: Country
hr: Država

en: Place
hr: Mjesto

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: Region
hr: Regija

en: Location
hr: Lokacija

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Celsius
hr: °C

en: Fahrenheit
hr: Fahrenheita

en: Knots
hr: Čvorova

en: Delete location
hr: Izbrišite lokaciju

en: English
hr: Engleski

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.

en: No grouping
hr: Nema grupiranja
