Yr Weatherdata (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: On
lv: Aktīvs

en: Overview
lv: Pārskats

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: Region
lv: Reģions

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: City
lv: Pilsēta

en: English
lv: Angļu
