Yr Weatherdata (6.x-2.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Name
si: නම
