Yr Weatherdata (6.x-2.3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: On
bg: Включи

en: Overview
bg: Обзор

en: Country
bg: Страна

en: Place
bg: Място

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Region
bg: Област на сайта

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Table
bg: Таблица

en: Celsius
bg: Целзий

en: Fahrenheit
bg: Фаренхайт

en: Knots
bg: Възли

en: Delete location
bg: Изтрий местоположение

en: English
bg: Английски
