Yr Weatherdata (6.x-2.3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Overview
bs: Pregled

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Location
bs: Lokacija

en: Table
bs: Tabela

en: English
bs: Engleski

en: Tomorrow
bs: Sutra
