Yr Weatherdata (6.x-2.3) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Region
eo: Regiono

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Table
eo: Tabelo

en: City
eo: Urbo

en: English
eo: Angla
