Yr Weatherdata (6.x-2.3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: Region
eu: Atal

en: Location
eu: Kokalekua

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Table
eu: Taula

en: English
eu: Ingelesa

en: Tomorrow
eu: Bihar
