Yr Weatherdata (6.x-2.3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Country
ga: Tír

en: City
ga: Cathair

en: English
ga: Béarla
