Yr Weatherdata (6.x-2.3) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: On
he: פעיל

en: Overview
he: סקירה

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: URL
he: כתובת URL

en: Region
he: איזור

en: Off
he: כבוי

en: Location
he: מיקום

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Table
he: טבלה

en: City
he: עיר

en: English
he: אנגלית

en: Upcoming
he: ארועים קרובים
