Yr Weatherdata (6.x-2.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: On
ka: ჩართვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Table
ka: ცხრილი

en: English
ka: ინგლისური
