Yr Weatherdata (6.x-2.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: Table
ug: جەدۋەل
