Yr Weatherdata (6.x-2.3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: On
az: Aktiv

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Table
az: Cədvəl

en: English
az: İngilis
