Yr Weatherdata (6.x-2.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: On
be: На

en: Overview
be: Агляд

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: URL
be: Спасылка

en: Region
be: Рэгіён

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: English
be: Ангельская

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
