Yr Weatherdata (6.x-2.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: On
gu: ચાલુ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Location
gu: સ્થાન

en: City
gu: શહેર

en: English
gu: અંગ્રેજી
