YubiKey (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
bg: Възстанови стойностите по подразбиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Password
bg: Парола

en: Log in
bg: Вход

en: Authentication
bg: Удостоверяване
