YubiKey (6.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
de: Auf Standardwerte zurücksetzen

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Operationen

en: Password
de: Passwort

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Log in
de: Anmelden

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung
