YubiKey (6.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
it: Ripristina i valori predefiniti

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Log in
it: Accedi

en: Authentication
it: Autenticazione
