YubiKey (6.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Log in
nl: Inloggen

en: Authentication
nl: Authenticatie
