YubiKey (6.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجع الإعدادات المبدئية

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Password
ar: كلمة السر

en: Log in
ar: لُج

en: Not installed
ar: غير مركب

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.
