YubiKey (6.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
fr: Réinitialiser aux valeurs par défaut

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Opérations

en: Password
fr: Mot de passe

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Log in
fr: Se connecter

en: Not installed
fr: Non installé

en: Authentication
fr: Authentification

en: An error has occurred.
fr: Une erreur s'est produite.
