YubiKey (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Password
ro: Parola

en: API Key
ro: Cheie API

en: Log in
ro: Autentificare

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.
