YubiKey (6.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Password
ru: Пароль

en: API Key
ru: Ключ API

en: Log in
ru: Войти

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: An error has occurred.
ru: Произошла ошибка.
