YubiKey (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до базового

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Password
uk: Пароль

en: Log in
uk: Вхід

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Timeout
uk: Час вичерпано

en: Invalid Password
uk: Неправильний пароль

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.
