YubiKey (6.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Log in
am: ግባ

en: Blocked
am: የተጣመረ
