YubiKey (6.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Password
bs: Lozinka

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Blocked
bs: Blokiran
