YubiKey (6.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Available variables are:
eo: Disponeblaj variabloj estas:

en: Password
eo: Pasvorto

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: You must enter one or more recipients.
eo: Vi devas entajpi unu aŭ pli da ricevontoj.

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Blocked
eo: Blokita

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
eo: Ekzemple: 'retestro@ekzemplo.com' aŭ 'vendoj@ekzemplo.com, subteno@ekzemplo.com'. Por indiki multajn ricevantojn, apartigu ĉiun retpoŝtadreson per komo.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
eo: %recipient estas nevalida retpoŝtadreso.

en: Password field is required.
eo: La pasvorta kampo estas bezonata.

en: Username or e-mail address
eo: Uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
eo: Pardonu, %name ne estas konata kiel uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eo: Ni retpoŝtis pluajn instrukciojn al vi.
