YubiKey (6.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Subject
lv: Tēma

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: Password
lv: Parole

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Recipients
lv: Adresāti

en: You must enter one or more recipients.
lv: Jums jānorāda viens vai vairāki adresāti.

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
lv: Piemērs: 'webmaster@yoursite.com' vai 'sales@yoursite.com'. Lai norādītu vairākus adresātus, atdaliet e-pasta adreses ar komatu.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
lv: %recipient ir nederīga e-pasta adrese.

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Username or e-mail address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lv: Atvainojiet, %name nav atpazīts kā lietotājvārds vai e-pasta adrese.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lv: Turpmākās instrukcijas nosūtītas uz Jūsu e-pasta adresi.
