YubiKey (6.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Available variables are:
he: המשתנים הזמינים הם:

en: Password
he: ססמה

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: תיבה

en: Recipients
he: נמענים

en: You must enter one or more recipients.
he: חובה להכניס נמען אחד לפחות.

en: Blocked
he: חסום

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: Activate
he: הפעל

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
he: דוגמא: 'webmaster@example.com' או 'sales@example.com,support@example.com'. כדי לציין מספר נמענים, הפרד את הכתובות בפסיק.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
he: %recipient אינה כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: Password field is required.
he: חובה למלא סיסמא.

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
he: סליחה, אך %name לא מוכר כשם משתמש או ככתובת דואר אלקטרוני.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.
