YubiKey (6.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: सामग्री

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Password
ne: गोप्यशब्द

en: Active
ne: सक्रिय
