YubiKey (6.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Password
nn: Passord

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: You must enter one or more recipients.
nn: Du må oppgi ein eller fleire mottakarar.

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Login attempt failed for %user.
nn: Innloggingsforsøk feila for %user.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
nn: %recipient er ei ugyldig e-post adresse.

en: Password field is required.
nn: Passordfeltet er påkrevd.

en: Username or e-mail address
nn: Brukarnamn eller e-postadresse
