YubiKey (6.x-2.0-beta2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Username or e-mail address
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ ਜਾਂ ਈਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
