YubiKey (6.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Subject
sq: Subjekti

en: Available variables are:
sq: Të ndryshueshmet në dispozicion janë:

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Recipients
sq: Marrës

en: You must enter one or more recipients.
sq: Duhet të shkruani një apo më shumë marrës.

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Login attempt failed for %user.
sq: Përpjekja e identifikimit dështoi për përdoruesin %user.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
sq: Shembull: 'webmaster@shembull.com' ose 'shitje@shembull.com,suporti@shembull.com'. Për të caktuar marrës shumëfishë, ndaj çdo adresë e-mail me një presje.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
sq: %recipient është një adresë e-mail e pavlefshme.

en: Password field is required.
sq: Fusha e fjalëkalimit është e detyrueshme.

en: Username or e-mail address
sq: Emri i përdoruesit ose adresa e-mail

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sq: Instruksionet e tjera u dërguan tek adresa juaj e-mail.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
sq: Emri %name është regjistruar duke përdorur një adresë e-mail të rezervuar, prandaj nuk mund të lejohet hyrja.
