YubiKey (6.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Body
th: เนื้อความ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Reset to defaults
th: คืนค่าเดิม

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Subject
th: ชื่อเรื่อง

en: Available variables are:
th: ตัวแปรที่สามารถใช้งานได้:

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Active
th: ใช้งาน

en: Block
th: บล็อค

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Blocked
th: ถูกบล็อค

en: Login attempt failed for %user.
th: %user ล็อกอินไม่สำเร็จ

en: Password field is required.
th: จำเป็นต้องกรอกรหัสผ่าน

en: Username or e-mail address
th: ชื่อผู้ใช้หรืออีเมล

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
th: ส่งวิธีการใช้งานไปยังอีเมลของคุณแล้ว
