YubiKey (6.x-2.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Body
af: Teks

en: user
af: gebruiker

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Available variables are:
af: Beskikbare veranderlikes is:

en: Password
af: Wagwoord

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Blocked
af: Geblokkeer
