YubiKey (6.x-2.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Available variables are:
be: Даступныя зьменныя:

en: Password
be: Пароль

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: You must enter one or more recipients.
be: Вы павінны ўвесьці аднаго ці болей атрымальнікаў.

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Login attempt failed for %user.
be: Памылка ўваходу ў сістэму для %user.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
be: %recipient ня ёсць слушным адрасам e-mail.

en: Password field is required.
be: Поле ўводу пароля абавязковае

en: Username or e-mail address
be: Імя карыстальніка або адрас электроннай пошты

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
be: Выбачайце, %name не распазнаецца як імя карыстальніка ці адрас электроннай пошты.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
be: Далейшыя інструкцыі былі дасланыя на Ваш электронны адрас.
