YubiKey (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Available variables are:
ca: Les variables disponibles són:

en: Password
ca: Contrasenya

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Recipients
ca: Destinataris

en: You must enter one or more recipients.
ca: Heu d'introduir un o més destinataris.

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Login attempt failed for %user.
ca: L'intent d'inici de sessió ha fallat per a %user.

en: Activate
ca: Activat

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
ca: Exemple: 'webmastar@example.com' o 'vendes@example.com,suport@example.com'. Per especificar múltiples destinataris, separeu cada adreça de correu amb una coma.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
ca: L'adreça de correu %recipient no és vàlida.

en: Password field is required.
ca: El camp contrasenya és obligatori.

en: Username or e-mail address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
ca: Ho sentim, %name no es reconeix com a cap nom d'usuari o adreça de correu electrònic.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ca: Les instruccions corresponents s'han enviat a la vostra adreça de correu electrònic.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
ca: El nom %name està registrat utilitzant una adreça de correu electrònic reservada i per tant no s'ha pogut connectar.
