YubiKey (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Password
et: Parool

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Recipients
et: Saajad

en: You must enter one or more recipients.
et: Pead sisestama andmeid vähemalt ühele väljale.

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
et: Näiteks: 'webmaster@minuleht.ee' või 'myyk@sinuveeb.ee','abi@sinuveeb.ee' Eraldamaks erinevad e-mailiaadresse kirjuta vahele koma.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
et: %recipient on mittetoimiv e-maili aadress.

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Username or e-mail address
et: Kasutajanimi või meiliaadress

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
et: Vabandust, %name pole tuttav kasutajanimi ega e-posti aadress.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
et: Edasised juhised saadeti sinu e-mailile.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
et: Nimi %name on registreeritud kasutades reserveeritud e-posti aadressi ning seetõttu ei ole võimalik sisse logida.
