YubiKey (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Available variables are:
gl: As variábeis dispoñíbeis son:

en: Password
gl: Contrasinal

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: You must enter one or more recipients.
gl: Debe introducir un ou máis destinatarios.

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Login attempt failed for %user.
gl: Inicio de sesión fallido para %user.

en: Activate
gl: Activar

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
gl: Exemplo: 'webmaster@exemplo.com' ou 'ventas@exemplo.com, asistencia@exemplo.com'. Para especificar varios destinatarios, separe cada enderezo de correo-e con unha coma.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
gl: %recipient é un enderezo de correo electrónico non válido.

en: Password field is required.
gl: O campo contrasinal é necesario.

en: Username or e-mail address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo-e

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
gl: Lamentablemente, non se recoñece %name nin como nome de usuario nin como enderezo de correo.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
gl: Enviáronselle máis instrucións ao seu enderezo de correo-e.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
gl: O nome %name está rexistrado usando un enrezo de correo-e reservado e polo tanto non pode iniciar sesión.
